Tábor - ZMĚNA!!! (oddíl Aquaterra)

Termín: 15. 7. - 22. 7. 2015

Díky problémům na tábořišti jsme bohužel museli změnit místo a pojedeme tedy na Maděru.

Sraz: je ve středu 15.7. ve 14:15 u klubovny i se všemy zavazadly. Zároveň zde prosím odevzdejte prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení od lékaře, kartičku zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz. Prosíme, nezapomeňte na nic, protože bez těchto dokladů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Návrat: bude 22. 7. kolem 12:00 ke klubovně.

Léky: bere-li dítě léky, napište prosím seznam, kdy který lék užívat, jméno a příjmení a celé i s léky v sáčku odevzdejte při předání dítěte vedoucím.

Kapesné: stačí malá částka, půjdeme jednou na půldenní výlet.

Návštěvy: jsou zakázané. Respektujte prosím toto pravidlo.

Mobily, mp3 a další cenné věci: doporučujeme dětem nic takového nedávat. V případě jejich ztráty to nebudeme řešit. Není zde možnost dobíjení mobilů.

Sladkosti: nebalte dětem zbytečně moc sladkostí. Jídlo dostávají pravidelně 5x denně. Vyvarujte se prosím čokoládových výrobků, všeho, co se rozpouští v teple a co se kazí.

Rodiče mohou kdykoliv volat nebo psát sms na telefonní čísla uvedená v závěru dopisu. Pokud se stane, že se nedovoláte, zkuste to prosím později, případně Vám zavoláme zpět.

Kontakty: Alby (Štěpán Albrecht): 777 969 734, Ráďa (Radka Žáková): 608 052 572, Veroska (Veronika Musilová):776 175 217