Tábor - oddíl Aquaterra

Termín: 13. 8. - 22. 8. 2018

Vážení rodiče,

v tomto průvodním dopise jsme pro Vás připravili několik důležitých informací ke skautskému táboru pořádaným 6. oddílem Aquaterra z Přístavu vodních skautů Racek Žďár nad Sázavou.

Tábor se koná v termínu 13. 8. - 22. 8. 2018 na tábořišti Ostrý Kámen u Svitav. Více o základně si můžete přečíst zde: http://www.psvysocina.pionyr.cz/index.php?page=zakladna.

Sraz: je v pondělí 13. 8. ve 14:30 u klubovny i se všemi zavazadly.

Při předání dítěte je nutné, abyste odevzdali prohlášení o bezinfekčnosti (datum nesmí být starší než 1 den před nástupem na tábor), potvrzení od lékaře, kartičku zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz. Prosíme, nezapomeňte na nic, protože bez těchto dokladů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Návrat: bude 22. 8. kolem 12:00 ke klubovně. 

Léky: bere-li dítě léky, napište prosím seznam, kdy který lék užívat, jméno a příjmení a celé i s léky v sáčku odevzdejte při předání dítěte vedoucím.

Kapesné: stačí dát dětem přiměřenou částku (50 – 100 Kč, jednou půjdeme na celodenní výlet).

Návštěvy: jsou zakázané. Respektujte prosím toto pravidlo.

Mobily, mp3 a další cenné věci: doporučujeme dětem nic takového nedávat. Během táborového činnosti je zakázáno vše používat. V případě jejich ztráty to nebudeme řešit. Děti ani nebudou mít možnost dobíjení mobilů.

Sladkosti: nebalte dětem zbytečně moc sladkostí. Jídlo dostávají pravidelně 5x denně. Vyvarujte se prosím čokoládových výrobků, všeho, co se rozpouští v teple a co se kazí.

Rodiče mohou kdykoliv volat nebo psát sms na telefonní čísla uvedená v závěru dopisu. Pokud se stane, že se nedovoláte, zkuste to prosím později, případně Vám zavoláme zpět.

Přikládáme seznam věcí, co by děti s sebou měly mít. Snažte se prosím co nejvíce věcí dětem označit. Často se stává, že si svoje věci včetně oblečení nepoznají. Ešus jim prosím označte jménem (přezdívkou), které se při umývání nesmyje.

Kontakty:                 Alby (Štěpán Albrecht):         777 969 734
                                   Líza (Anna Nováková):           731 989 877
                                   Míša (Míša Röhrichová):        775 955 349

Adresa na tábor:    Jméno dítěte
                                   Turistická základna
                                   Ostrý kámen č.p. 1
                                   Pošta Karle
                                   568 02 Svitavy