Tábor Kladiny - oddíl Lekníny

Termín: 15. 7. - 29. 7. 2017

1. Odjezd na tábor: sobota 15.7.2017

Sraz s batohy a veškerou bagáží (možno případně bez dětí) v 8:00 u klubovny - naložíme věci do aut vedoucích (měli bychom se dobře vejít) a poté si budete moci ještě odejít domů. Sbalit možno do batohu, kufru, sport. tašky - bude uloženo ve stanu a se všemi věcmi se nikam přesouvat nebudeme.

Poté sraz dětí s malými batůžky na cestu (v nich pití, pláštěnka, svačinka na cestu) na nádraží před tabulí s odjezdy autobusů v 11:30h. 12:05h nám odjíždí autobus směr Jihlava - měl by jet z nástupiště č. 5. Snažte se být na srazu opravdu takto brzo - bude nám chvilku trvat, než se uskupíme a bude nás dost, tak ať jsme tam mezi prvními a v pohodě se vejdeme.

2. Návrat: sobota 29.7.2017

14:20 přijedeme do Žďáru na nádraží autobusem (opět od Jihlavy) - počkejte na nádraží, poté se přesuneme do klubovny pro batohy.

3. Přibalte dětem jídlo na 1. den (sobotu), ale nepřehánějte to, prosím - pak už budou od neděle jídlem zajištěni.

Zároveň prosím o střídmost ve vybavení dobrůtkami - každoročně toho má většina opravdu hodně, někteří to během tábora ani nestihnou sníst a v podmínkách tábořiště je uchovávání potravin složitější. Jídla bude dost a na nějaké sladkosti v našem jídelníčku také myslíme.

4. Adresa tábora:

Skautský tábor - Dolní Kladiny

Žirov 47

39301     Pelhřimov

- max. odchozí den středa 26.7.2017 - poté se již Vaše dopisy na tábor nejspíše nedostanou