Tábor Posekanec - oddíl Aquaterra

Termín: 1. 7. - 15. 7. 2017

Tábor se koná v termínu 1.7. - 15. 7. 2017 na tábořišti Posekanec. Tato skautská základna se nachází v lese mezi obcemi Budislav a Proseč, na okraji rezervace Maštale.

Sraz: je v sobotu 1.7. ve 13:00 u klubovny. Od klubovny pojedeme autobusem.

Při předání dítěte je nutné, abyste odevzdali prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení od lékaře, kartičku zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz. Prosíme, nezapomeňte na nic, protože bez těchto dokladů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Návrat: bude 15. 7. kolem 12:00 opět ke klubovně.

Léky: bere-li dítě léky, napište prosím seznam, kdy který lék užívat, jméno a příjmení a celé i s léky v sáčku odevzdejte při předání dítěte vedoucím.

Návštěvy: jsou zakázané. Respektujte prosím toto pravidlo.

Mobily, mp3 a další cenné věci: doporučujeme dětem nic takového nedávat. Během táborového činnosti je zakázáno vše používat. V případě jejich ztráty to nebudeme řešit. Děti ani nebudou mít možnost dobíjení mobilů.

Sladkosti: nebalte dětem zbytečně moc sladkostí. Jídlo dostávají pravidelně 5x denně. Vyvarujte se prosím čokoládových výrobků, všeho, co se rozpouští v teple a co se kazí.

Rodiče mohou kdykoliv volat nebo psát sms na telefonní čísla uvedená v závěru dopisu. Pokud se stane, že se nedovoláte, zkuste to prosím později, případně Vám zavoláme zpět.

Snažte se prosím co nejvíce věcí dětem označit. Často se stává, že si svoje věci včetně oblečení nepoznají. Ešus jim prosím označte jménem (přezdívkou), které se při umývání nesmyje.

Kontakty: Alby (Štěpán Albrecht): 777 969 734
Líza (Anna Nováková): 731 989 877