Vánoční víkendovka - oddíl Lekníny

Sraz: v 17:00 u klubovny
Návrat: v 11:30 u klubovny
Cena: 150 Kč
S sebou: jídlo na páteční večeři a sobotní snídani, 2-3 vařené a oloupané brambory, 1 vařená a ostrouhaná mrkev, 1 cibule, 1 jablko, teplé oblečení a obuv dle počasí + náhradní, rukavice, čepice, spacák, karimatku, baterku, ešus + lžíci, hrnek, přezůvky, nůž, věci jako na schůzku (blok, tužka, uzlovačka, šátek, KPZ), nůžky, lepidlo, pastelky, hudební nástroj, skořápku + malou svíčku (na lodičky), ozdobu na stromeček, dárečky a vánoční náladu

V případě, že nebudou chtít jet děti na celý víkend, je opět možnost přijet až na sobotní vánoční večer a toto pozvání platí i pro rodiče, sourozence,…. Je to letos trochu dál, tak nabízíme i přespání na neděli! V tomto případě se ale, prosím, určitě ozvěte, že to tak máte v plánu – abychom s Vámi počítali a kapacitně se vešli a dojeďte nejpozději v 17 hod. Je tu také možnost odvést si děti, které se budou akce účastnit, v sobotu večer, pokud bude nutné.