Voda s rodiči - Vydry (oddíl Lekníny)

Termín: 27. 5. - 29. 5. 2016

Sraz v pá 27.5.16 v 17h u klubovny
Návrat v ne 29.5.16 v 19h ke klubovně

Splouvat budeme letos Tichou Orlici.
Dle stavu vody a domluvy zařadíme i nějaký pěší výlet.
Vodácký materiál zajistíme, stany také (kdo nemá vlastní). Pojede se na kanoích a pálavách, posádky dle domluvy na místě.
Odvoz vlastními auty. Kdo nejede svým, vleze se k někomu jinému - poskládáme se na místě.

S sebou: ešus, lžíce, hrnek, kapesní nůž, oblečení dle počasí + náhradní + věci na vodu (vše pokud možno rychleschnoucí, dobré je termoprádlo – plavky, kraťasy, šusťáky/elasťáky, triko, triko dl. rukáv, boty do vody – uzavřené se špičkou, které se nesesmeknou z nohou, ne žabky, pantofle apod.), pokrývka hlavy, vhodná obuv na chození, pláštěnka, hygiena včetně toaletního papíru, dle počasí opalovací krém, menší ručník, spacák, karimatka, užívané léky, věci jako na schůzku (blok, tužka, uzlovačka, šátek, KPZ), baterka, batůžek (menší na případný výlet), láhev na pití (min 1,5l, nutné s sebou do lodi!), kapesné, doklady (včetně průkazky zdravotní pojišťovny, očkovacího průkazu), slevy na vstupy (ISIC apod, pokud máte)

Dále s sebou jídlo na celý víkend - přes den jídlo do lodi, vařit bude možné spíše až večeře. V sobotu bychom rádi večer společně opékali na ohni - s sebou špekáčky nebo co je komu libo. Další stravování je případně možné na vlastní náklady v kempech a bufetech u vody. Nedělní obědo-večeře dle domluvy na místě/v hospůdce někde po cestě domů
Cena: za cestu počítejte cca 150 Kč/osoba (dle spotřeby daného auta), kemp cca 150Kč/osoba/víkend, půjčení a odvoz lodí 150Kč/osoba/víkend + kapesné.