Voda s rodiči - Dyje - Vydry (oddíl Lekníny)

Termín: 2. 6. - 4. 6. 2017

Sraz v pá 2.6.17 v 17h u klubovny
Návrat v ne 4.6.17 ve večerních hodinách ke klubovně

Splouvat budeme letos Dyji. Plout budeme oba dny.
Dle domluvy popř. zařadíme i nějaký menší pěší výlet.
Vodácký materiál zajistíme - znojemští skauti nám půjčí lodě, odvezou je, takže to letos máme opravdu s plným servisem (byla s nimi velmi dobrá domluva a dali nám i nějakou slevu). Pojede se na kanoích a pálavách, posádky dle domluvy na místě.
Kdo nemá stany, nezapomeňte se přihlásit před odjezdem u klubovny - počítám s Vámi, ale ať na to nezapomeneme.

Odvoz vlastními auty. Kdo nejede svým, vleze se k někomu jinému - poskládáme se na místě. Posádky aut ještě rozmyslím, abychom nejeli po pár lidech v jednom autě a u klubovny se poskládáme.

S sebou: ešus, lžíce, hrnek, kapesní nůž, oblečení dle počasí + náhradní + věci na vodu (vše pokud možno rychleschnoucí, dobré je termoprádlo – plavky, kraťasy, šusťáky/elasťáky, triko, triko dl. rukáv, boty do vody – uzavřené se špičkou, které se nesesmeknou z nohou, ne žabky, pantofle apod.), pokrývka hlavy, vhodná obuv na chození, pláštěnka, hygiena včetně toaletního papíru, dle počasí opalovací krém, menší ručník, spacák, karimatka, užívané léky, věci jako na schůzku (blok, tužka, uzlovačka, šátek, KPZ), baterka, batůžek (menší na případný výlet), láhev na pití (min 1,5l, nutné s sebou do lodi!), kapesné, doklady (včetně průkazky zdravotní pojišťovny, očkovacího průkazu), slevy na vstupy (ISIC apod, pokud máte), stan (kdo nemá, nafasuje u klubovny).

Dále s sebou jídlo na celý víkend - přes den jídlo do lodi, vařit bude možné spíše až večeře. V pátek bychom rádi večer společně opékali na ohni - s sebou špekáčky nebo co je komu libo. V sobotu budeme hromadně vařit polévku ze sáčku (aby bylo něco teplého do žaludku) - pokud chcete k polévce (bude nejspíše gulášová) pečivo, vemte s sebou. Z toho vyplývá, že bereme velký hrnec, vařič, bombu a budeme ráno a večer vařit kotel čaje. Nedělní obědo-večeře dle domluvy na místě/v hospůdce někde po cestě domů.

V pátek budeme spát ve Znojmě, takže bude popř. možné navštívit večerní Znojmo.
V sobotu pojedeme úsek z Tasovic do Hrádku - cca 15 km po vodě, spát budeme v kempu v Hrádku.
V neděli máme v plánu splout 10 km do Hevlína.

Cena: 400 Kč / osoba (kempy, půjčení a odvoz lodí, sobotní polévka). Cestu si rozpočítá každé auto zvlášť dle spotřeby a domluví se osádka vozu.