Mikulášský turnaj 2007

Na posledním Mikulášském turnaji jsem nebyl a musím říct, že mě to dost mrzelo. Vybíjená mě hrozně baví.

Tenokrát jsem však dostal šanci pořádně si ji užít – tolik nás na Mikulášáku už hodně dloouho nebylo. Přijeli totiž skauti z Bystřice, Novéh Města i ze Svratky, připojil se i přístav Sarencis a pak tu samozžejmě byla skvadra z Racku.

Hrálo se na 5.Zš – takže jsme měli k dispozici dost místa – následujícím systémem: 3 skupiny (vlčata, skauti, RaR), první dvě rozděleny podskupiny A a B – v těchto podskupinách hraje každý s každým, a pak si to vítěz z A rozdá svítězem z B, 2. z A s 2. z B atd. U RaR to bylo trochu jinak, byli jsme jen tři, tak jsme hráli každý s každým.

O vítězech se zmiňovat nebudu, protože si je už nepamatuji, můžu ale říct, že po odehrání všech utkání se dvakráte zahrála hromadná vražedka všichni proti všem a taky dva korektní zápasy, kde byli velcí namixováni s malými. A bylo to super. Já prostě zbožňuju vybíjenou.

Takže zase za rok.

Fotogalerie z Rajčete