Rejnoci – Rejnoci Vánoční výprava

Už nastal vánoční čas a my byli na další vánoční víkendovce, na Ransku.

Celá akce proběhla v humorném duchu (jako obvykle), a tak bylo pořád o zábavu postaráno. Navíc nám hrálo do karet nezvykle teplé počasí, takže jsme nemuseli strávit celý víkend na chatě a zahráli i něco venku, popř. zaskákali na lajně.

Sobotní odpoledne jsme však už trávili pečlivou přípravou (“vánočkovského”) Štědrého dne. Sice některé chvíle vypadaly velice podivně, zvláště při smažení řízků, kdy zavládl v kuchyňce veliký dým, ale až na pár vyjímek (Upřímnout soustrast Tomatovi a jeho řízku)  jsme to zvládli jako chlapíci. Rovněž salát od Velké mámy a Velkého táty byl brilantní.

Po báječné večeři jsme si dostávali dárečky, které jsme hned ochutnali, zasmáli jsme se u nich a zahráli si je . I přes to že to občas bolelo, zvláště když někdo u deskové hry podváděl (že Křikly? :-P), jsme si užili spoustu srandy a oslavili jsme blížící se konec roku.

Ráno se nám ze spacáků vylézat nechtělo, ale dokázali jsme to, uklidili jsme, najedli se a jeli domů.

Byla to super akce, a bylo fajne si zase užít spoustu srandy.

Fotogalerie z Rajčete