Chata u rybníka Řeka

Od 1.září 2006 máme v pronájmu chatu jejíž majitelem je Lesní družstvo Přibyslav. Chata je u rybníka Řeka nedaleko Krucemburku. Ze Žďáru je to cca 22 km (mapa). Chatu můžeme dále pronajímat pouze dětským oddílům.

V chatě je elektrika, kamna na pevná paliva, kuchyňka, WC. Nádobí pro cca 15-20 lidí. Chladnička, mrazák, kombin. sporák /plotýnky plyn, trouba elektr./ Podkroví je rozděleno na dvě části o cca 4,5x4,5 m. V zadní místnosti 3 postele. V přední možno udělat letiště z matrací, dek, a spacáků. Ve spodní části klubovna (jídelna) kuchyňka, WC, chodba. Venku malá terasa, suché WC, dřevník, ohniště.

Pitná voda je ve studni asi 50 m od chaty. V zimě používáme vodu z nedaleké studánky (250m), která je pitná po převaření.

K rybníku je to asi 50 m, je zde příjemné koupání. V letním období lze domluvit dovoz lodí - pramice , kanoe (pronájem a doprava lodí se platí samostatně). V zimě možno na běžky, v létě kola.

Cena je za osobu/noc 60 Kč, včetně el. energie.
Pravidla při uživání chaty (PDF)

Kontakt pro rezervaci: Petr Bednář – Béda, tel.: 605 870 840, e-mail: petr.bednar@skaut.cz

Pozn.: červenou značkou je označena chata, modrou studna (pouze v létě) a červenou linií příjezdová cesta.

Rezervace

DatumNázev