Cyklo víkendovka - pouze pro starší (oddíl Aquaterra)

Termín: 5. 5. - 8. 5. 2023

Dobrý den,

k některým z Vás se již nejspíš dostala informace o problémech s plánovanou akcí na tento víkend - voda. Bohužel kvůli nastalým komplikacím se akce nemůže uskutečnit. Tato situace přišla opravdu na poslední chvílí a nepodařilo se nám najít řešení, jak vodu bezpečně absolvovat. Neradi bychom akci rušili úplně a po diskuzi s dětmi jsme se domluvili, že bychom jeli na kola. Podařilo se nám sehnat ubytování v tělocvičně ve Svratce. Tam bychom si udělali základnu a odtud podnikali cyklovýlety do okolí.

Sraz: v pátek 5.5. v 9:00 u klubovny (i s krosnou, ta se poveze v autě)

Návrat: v pondělí 8.8. kolem 14. hodiny ke klubovně

S sebou: spacák, karimatka, vhodné oblečení na kolo a na ven + oblečení na převlečení, přezůvky, hygiena, ručník, pláštěnka, užívané léky, kartička zdravotní pojišťovny, ešus, lžička, hrnek, buchta na snídani, 1000 Kč

Přes oběd se vždy stavíme na nějaké jídlo, večer si něco uvaříme.

Na cestu: kolo v dobrém stavu, helmu, náhradní duši a lepení (jen pokud máte doma, nic kupovat nemusíte, budeme mít nějaké náhradní), pití, vhodné oblečení, kartička VZP, svačina na cestu (věci sbalené v malém baťůžku nebo brašně na kolo)

Pokud by měl někdo problém s kolem, ale chtěl jet, tak se prosím ozvěte a my kolo zkusíme zajistit.

Ještě jednou se omlouváme za změny.