Přespávačka - oddíl Aquaterra

Termín: 21. 5. - 22. 5. 2022

Výlet s přespáním pod širákem 21.- 22.5.2022

Vydáme se k trampské osadě Blesk u Vatína. Zde také přespíme pod širákem nebo ve stanu. V případě nepříznivého počasí akci přeložíme na jiný termín.

Sraz: sobota 9:00 u klubovny

Konec: neděle 14:00 u klubovny

S sebou: spacák, karimatka, vhodné oblečení a obuv pro pobyt a přespání v přírodě, pláštěnka, čelovka, tužka se zápisníkem, šátek, ešus, lžíce, pití, jídlo (svačina a sobotní “oběd”), špekáček, 2l čisté vody, 30 Kč. Přibal si i libovolné tábornické vybavení, o kterém si myslíš, že by se ti mohlo hodit a máš ho.

Tohle všechno si poneseme na zádech? Ne, pokud si teda netroufáš. Na cestu si zabal menší batoh, do kterého si dej pláštěnku, zápisník s tužkou, šátek, pití (minimálne 1,5l!) a jídlo na cestu. Zbytek věcí zabal do krosny, budou nám na místo přespání dopraveny autem.