Tábor - oddíl Aquaterra

Termín: 25. 7. - 8. 8. 2020

Sraz: je v sobotu 25. 7. ve 14:45 u klubovny i se všemi zavazadly. Od klubovny pojedeme autobusem.

Při předání dítěte je nutné, abyste odevzdali prohlášení o bezinfekčnosti (datum nesmí být starší než 1 den před nástupem na tábor), potvrzení od lékaře, kartičku zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz. Prosíme, nezapomeňte na nic, protože bez těchto dokladů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Návrat: bude 8. 8. kolem 11:00 ke klubovně.

Léky: bere-li dítě léky, napište prosím seznam, kdy který lék užívat, jméno a příjmení a celé i s léky v sáčku odevzdejte při předání dítěte vedoucím.

Kapesné: stačí dát dětem přiměřenou částku (50 – 100 Kč).

Návštěvy: jsou zakázané. Respektujte prosím toto pravidlo.

Mobily, mp3 a další cenné věci: doporučujeme dětem nic takového nedávat. Během táborového činnosti je zakázáno vše používat. V případě jejich ztráty to nebudeme řešit. Děti ani nebudou mít možnost dobíjení mobilů.

Rodiče mohou kdykoliv volat nebo psát sms na telefonní čísla uvedená v závěru dopisu. Pokud se stane, že se nedovoláte, zkuste to prosím později, případně Vám zavoláme zpět.

Kontakty:                 Eliška (Eliška Tomanová):      733 259 791
                                   Lenča (Lenka Roučková):       776 315 851