Tábor - oddíl Aquaterra

Termín: 2. 7. - 16. 7. 2022

Sraz: je v sobotu 2. 7. v 13:30 u klubovny i se všemi zavazadly. Po předání všech potřebných dokumentů a naložení zavazadel se s dětmi vydáme k nádraží a zbytek cesty pojedeme vlakem.
Ze zastávky Studenec nás čeká asi 3 km cesta pěšky k tábořišti. Na cestu prosím zabalte dětem baťoh s pitím, svačinou (večeři už budeme mít společnou) a pláštěnkou. Kdo má, může jít v přístavním tričku a skautském šátku.

Při předání dítěte je nutné, abyste odevzdali prohlášení o bezinfekčnosti (datum nesmí být starší než 1 den před nástupem na tábor), souhlas s poskytnutím informací o zdravotním stavu, potvrzení od lékaře, kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), očkovací průkaz (také stačí kopie). Prosíme, nezapomeňte na nic, protože bez těchto dokladů nemůžeme dítě na tábor přijmout.

Návrat: bude 16. 7. kolem 13:45 ke klubovně.

Kontakty:                 Alby (Štěpán Albrecht):         777 969 734 (hlavní vedoucí)
                                   Barča (Barbora Blažíčková):  739 916 928
                                   Verča (Veronika Junová):      776 175 217