Vánočka - oddíl Aquaterra

Sraz: 10.12. v 18:00 v klubovně ve Žďáře

Konec: 12.12. v 10:30 v klubovně ve Žďáře

S sebou:

spacák, hygiena, užívané léky, vhodné oblečení dovnitř i na ven, oblečení na spaní, přezůvky (kdo je nemá v klubovně), šátek na hry, KPZ, deníček a tužku, kroj nebo přístavní triko, drobné dárečky, 150 Kč, 3 brambory, večeře na pátek, buchta na snídani, trošku cukroví (pokud máte napečeno, kupovat nic nemusíte), jídlo pro zvířátka (kaštany, žaludy, mrkev, jablko, tvrdé pečivo,…), pas vydaný panem Okulárem, boby či jiný dopravní prostředek na sníh (pokud bude).

Prosíme rodiče o zodpovědný přístup: pokud je vaše dítě před víkendovou akcí nachlazené, či máte podezření na rizikový kontakt s nakaženou osobou, prosíme, nevystavujte ostatní děti a vedoucí riziku a nechte své dítě doma. Akcí plánujeme dost, budeme se na něj těšit příště. Děkujeme za pochopení i za respektování výše uvedeného.

Těšíme se na vás.