Víkendovka - oddíl Aquaterra

Víkendovka do Chotěboře 14.-16.10.2022

Sraz: v pátek v 17:10 na nádraží v ZR

Návrat: v neděli v 10:30 na nádraží v ZR

S sebou: vhodné oblečení a obuv na pobyt venku i vevnitř (přezůvky), spacák a karimatku, pyžamo, hygienu (zubní kartáček + pasta, malý ručník, hřeben), užívané léky, šátek na hry, skautský šátek (kdo má) – na sobě při odjezdu, tužku + deníček, kapesníky, večeři na pátek, buchty na snídani, čelovku (baterku), láhev na pití, 350 Kč

Prosím, myslete na to, že se snažíme trávit hodně času venku, proto tomu dětem přizpůsobte oblečení a obuv. Při balení batohu je ideální, když se Vám do něj podaří zabalit i spacák a karimatku připnout na bok. Snažte se batoh zabalit s dětmi, aby věděly, co a kde mají.

Ubytovaní budeme v klubovně chotěbořských skautů. Mimo páteční večeře a buchet na snídani si vaříme společně. Po celou dobu mají děti k dispozici pití.