Krabíci – Ponorka v klubovně

První výprava posádky Krabíků začala v pátek v 18:00, kdy jsme se všichni sešli v klubovně. Po večeři jsme šli do vlčárny a zahráli si pár seznamovacích her, ale taky her na pobavení a tak trochu vyřvání se. Sůva přinesl kytaru a zazpívali jsme si s dětmi pár známých písniček. Potom už stačilo si jen vyčistit zuby a zalézt do spacáků, protože nás čekal náročný den.

V sobotu jsme po snídani vyrazili na úklid skal, konkrétně na Rozštípenou skálu, ale odpadky tam kupodivu skoro žádné nebyly. Po návratu do klubovny jsme si dali Albyho skvělý guláš, chvíli si odpočinuli a pak vyrazili s dětmi poprvé na vodu, aby se naučily základní povely, držení pádla atd. Zpátky v klubovně jsme se vrhli na skládání origami v rámci naší celoroční hry „Hledá se Nemo“. Měli jsme totiž za úkol pomoct rybičce Dori s její zapomnětlivostí, a tak jsme ji poskládali z papíru, aby už nikdy nezapomněla, kdo vlastně je. Po večeři jsme si s dětmi zahráli klasické hry jako městečko Palermo, a pak už je zahnali na kutě, i když se některým ještě nechtělo.

V neděli jsme už jenom nasnídali, pobalili věci, uklidili klubovnu a rozprchli se domů po namáhavém víkendu.

Fotogalerie z Rajčete