Oddíl Lekníny - Vánoční víkend

Letošní vánoční víkend jsme prožili v malebném prostředí Ochozu u Polné.

Hned na začátku slavnostní soboty jsme si vynahradili nezimní počasí zcela zimním zážitkem - ačkoli v trochu blátivější podobě. Mushing jsme si vyzkoušeli téměř všichni a zcela všichni jsme byli neuvěřitelně nadšení!!! :)

Sníh žádný nebyl, a tak jsme si ho vyrobili! Aspoň na stromeček! ;)

Po slavnostní převýborné večeři jsme zjišťovali, kdo již půjde z domu a kam doplujeme v dalším roce - naštěstí jsme se drželi všichni pohromadě. ;) Vánoční duch se nám usídlil v srdcích i při rozbalování dárečků a na rolničky a Rolničky asi ještě nějakou chvilku nezapomeneme! Krásný večer jsme zakončili prskáním na všechny strany a tancem kolem prskavkového háje :)

Už se zase těšíme na příští rok a doufáme, že se vánoční pohoda proplížila k Vám všem! :)

 

Fotogalerie z Rajčete